Suplování:   Pátek 20.9.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 19.9.2019

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

5P.

6.

6P.

7.

7P.

8.

8P.

9.

9P.

10.

C44

 

Absc

Absc

Absc

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bábíček Zbyněk

1.hod

odpadá

MAT

4.B

 

zrušeno

Bábíček Miroslav

2.hod

přesun <<

DEJ

1.C

(C54)

z 6P.hod

 

6P.hod

přesun >>

DEJ

1.C

 

na 2.hod

Balážová Kateřina

3.hod

navíc

DEG

2.B (DEG1)

(A26)

 
 

4.hod

navíc

DEG

2.B (DEG1)

(A26)

 
 

6.hod

přesun >>

MAT

2.B

 

na 19.9. 4.hod

Bělochová Ivana

1.hod

odpadá

CJL

4.C

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

4.B

 

zrušeno

Benovičová Dagmar

2.hod

navíc

CJL

3.B

(B32)

 
 

3.hod

přesun <<

CJL

1.B

(B2)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

CJL

4.A

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

CJL

1.B

 

na 3.hod

Benovičová Lenka

1.hod

odpadá

KOC

3.C (KOC2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

KOC

3.C (KOC2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KOC

3.C (KOC2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

POS

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CAD

3.C (CAD2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CAD

3.C (CAD2)

 

zrušeno

Češka Stanislav

1.hod

změna

BIO

1.A

(A26)

 
 

2.hod

změna

BIO

1.A

(A26)

 

Dvořáková Ivana

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

MAT

2.C

(A16)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

MAT

2.C

 

na 3.hod

 

6.hod

odpadá

MAT

4.C

 

zrušeno

Hroudná Petra

1.hod

navíc

DEG

3.C (DEG2)

(A15)

 
 

2.hod

navíc

DEG

3.C (DEG2)

(A15)

 
 

3.hod

přesun <<

MAT

1.C

(C54)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

MAT

1.C

 

na 3.hod

 

5.hod

navíc

ANJ

3.B (ANJ1)

(B32)

 
 

6P.hod

odpadá

ANJ

3.B (ANJ1)

 

zrušeno

Janíková Martina

3.hod

navíc

KOC

3.C (KOC2)

(A14)

 
 

3.hod

přesun >>

ARC

1.C

 

na 18.9. 4.hod

 

5.hod

navíc

KOC

3.C (KOC2)

(A14)

 
 

6.hod

navíc

KOC

3.C (ANJ2)

(A14)

 

Kočtářová Dagmar

2.hod

odpadá

ANJ

4.C (ANJ2)+

 

zrušeno

Kopecká Božena

3.hod

odpadá

CAD

2.B (CAD1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CAD

2.B (CAD1)

 

zrušeno

Kosíková Ludmila

1.hod

odpadá

ASE

3.B (ASE2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.A (ANJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.A (ANJ2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.A (ANJ1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.A (ANJ2)

 

zrušeno

Košulič Jan

5.hod

odpadá

INS

4.C

 

zrušeno

 

7P.hod

odpadá

PRP

4.C

 

zrušeno

Kuchyňková Beáta

1.hod

přesun >>

EKO

3.B (EKO1)

 

na 19.9. 4.hod

Lekešová Jiřina

1.hod

navíc

ANJ

3.B (ANJ2)

(B32)

 
 

6P.hod

odpadá

ANJ

3.B (ANJ2)

 

zrušeno

 

7P.hod

přesun >>

ANJ

2.C (ANJ1)

 

na 18.9. 7P.hod

Měsíčková Pavlína

2.hod

odpadá

STK

3.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SPP

4.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

STK

4.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

SPP

4.B

 

zrušeno

Ondruš Miroslav

2.hod

přesun >>

POS

1.C

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

POS

1.C

(C54)

z 2.hod

Ovečková Reichelová Ivana

2.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ1)

 

zrušeno

 

7P.hod

přesun >>

ANJ

2.B (ANJ2)

 

na 19.9. 2.hod

Pokorná Kateřina

2.hod

odpadá

ANJ

4.C (ANJ1)

 

zrušeno

 

7P.hod

přesun >>

ANJ

2.B (ANJ1)

 

na 19.9. 2.hod

Slováková Jana

2.hod

odpadá

FYZ

4.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

FYZ

2.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

zrušeno

 

6P.hod

odpadá

FYZ

1.A (FYZ2)

 

zrušeno

 

7P.hod

odpadá

FYZ

1.A (FYZ2)

 

zrušeno

Sochor Michal

5.hod

navíc

ICT

2.A (ANJ2)

(B26)

 

Ševela Zdeněk

3.hod

přesun >>

OBN

2.C

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

OBN

2.C

(A16)

z 3.hod

Válková Zuzana

3.hod

odpadá

POS

4.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

POS

1.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SME

2.C

 

zrušeno

 

7P.hod

odpadá

SME

3.B

 

zrušeno

Zimmelová Anna

4.hod

odpadá

CHE

4.A

 

zrušeno

 

6P.hod

navíc

CHE

1.A (CHE2)

(C35)

 
 

6P.hod

změna

CHE

1.A (CHE1)

(C35)

 
 

7P.hod

navíc

CHE

1.A (CHE2)

(C35)

 
 

7P.hod

změna

CHE

1.A (CHE1)

(C35)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

BIO

 

(A26)

změna

Češka Stanislav

 
 

2.hod

BIO

 

(A26)

změna

Češka Stanislav

 
 

6P.hod

CHE

CHE2

(C35)

navíc

Zimmelová Anna

 
 

6P.hod

CHE

CHE1

(C35)

změna

Zimmelová Anna

 
 

6P.hod

FYZ

FYZ2

 

odpadá

 

(SLO)

 

7P.hod

CHE

CHE2

(C35)

navíc

Zimmelová Anna

 
 

7P.hod

CHE

CHE1

(C35)

změna

Zimmelová Anna

 
 

7P.hod

FYZ

FYZ2

 

odpadá

 

(SLO)

1.B

3.hod

CJL

 

(B2)

přesun <<

Benovičová Dagmar

z 6.hod

 

5.hod

POS

   

odpadá

 

(VAL)

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.C

2.hod

DEJ

 

(C54)

přesun <<

Bábíček Miroslav

z 6P.hod

 

3.hod

MAT

 

(C54)

přesun <<

Hroudná Petra

z 4.hod

 

4.hod

POS

 

(C54)

přesun <<

Ondruš Miroslav

z 2.hod

 

6P.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.A

5.hod

ICT

ANJ2

(B26)

navíc

Sochor Michal

 

2.B

3.hod

DEG

DEG1

(A26)

navíc

Balážová Kateřina

 
 

3.hod

CAD

CAD1

 

odpadá

 

(KOP)

 

4.hod

DEG

DEG1

(A26)

navíc

Balážová Kateřina

 
 

4.hod

CAD

CAD1

 

odpadá

 

(KOP)

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 4.hod

 

7P.hod

ANJ

ANJ2

 

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 2.hod

 

7P.hod

ANJ

ANJ1

 

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 2.hod

2.C

3.hod

MAT

 

(A16)

přesun <<

Dvořáková Ivana

z 5.hod

 

4.hod

OBN

 

(A16)

přesun <<

Ševela Zdeněk

z 3.hod

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

SME

   

odpadá

 

(VAL)

 

7P.hod

ANJ

ANJ1

 

přesun >>

 

na 18.9. (St) 7P.hod

3.B

1.hod

ANJ

ANJ2

(B32)

navíc

Lekešová Jiřina

 
 

1.hod

ASE

ASE2

 

odpadá

 

(KOS)

 

1.hod

EKO

EKO1

 

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 4.hod

 

2.hod

CJL

 

(B32)

navíc

Benovičová Dagmar

 
 

5.hod

ANJ

ANJ1

(B32)

navíc

Hroudná Petra

 
 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(SLO)

 

6P.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(HRP)

 

6P.hod

ANJ

ANJ2

 

odpadá

 

(LEK)

 

7P.hod

SME

   

odpadá

 

(VAL)

3.C

1.hod

DEG

DEG2

(A15)

navíc

Hroudná Petra

 
 

1.hod

KOC

KOC2

 

odpadá

 

(BEL)

 

2.hod

DEG

DEG2

(A15)

navíc

Hroudná Petra

 
 

2.hod

KOC

KOC2

 

odpadá

 

(BEL)

 

3.hod

KOC

KOC2

(A14)

navíc

Janíková Martina

 
 

5.hod

KOC

KOC2

(A14)

navíc

Janíková Martina

 
 

5.hod

CAD

CAD2

 

odpadá

 

(BEL)

 

6.hod

KOC

ANJ2

(A14)

navíc

Janíková Martina

 
 

6.hod

CAD

CAD2

 

odpadá

 

(BEL)

4.A

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(DVO)

 

2.hod

FYZ

   

odpadá

 

(SLO)

 

3.hod

ANJ

ANJ2

 

odpadá

 

(KOS)

 

3.hod

MSE

MSE1

 

odpadá

 

(DVO)

 

4.hod

CHE

   

odpadá

 

(ZIM)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(BED)

 

6.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(KOS)

 

7.hod

ANJ

ANJ2

 

odpadá

 

(KOS)

4.B

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(BÁB)

 

2.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(REI)

 

2.hod

ANJ

ANJ2

 

odpadá

 

(KOČ)

 

3.hod

SPP

   

odpadá

 

(MĚS)

 

4.hod

POS

   

odpadá

 

(BEL)

 

5.hod

SPP

   

odpadá

 

(MĚS)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(BĚL)

4.C

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(BĚL)

 

2.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(POK)

 

2.hod

ANJ

ANJ2

 

odpadá

 

(KOČ)

 

3.hod

POS

   

odpadá

 

(VAL)

 

4.hod

STK

   

odpadá

 

(MĚS)

 

5.hod

INS

   

odpadá

 

(KOŠ)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(DVO)

 

7P.hod

PRP

   

odpadá

 

(KOŠ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři